سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دانش، گنجینه و کلید آن پرسش است . پس خدا رحمتتان کند بپرسید که به چهارکس پاداش داده می شود : پرسشگر و گوینده و شنونده و دوستدار آنها . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
ارزش نیوز

رهبرمعظم انقلاب اسلامی در سخنان مهمی نقاط قوت دولت نهم ازجمله پایبندی به شعارها و ارزشهای اصلی انقلاب اسلامی، شجاعت در عرصه سیاست داخلی و خارجی، پشتکار و انگیزه کاری قوی،حضور درسراسر کشور و نگاه نزدیک به مسائل، و حضور نیروهای کاردان و کارآمد در عرصه اجرایی مورد تاکید قراردادند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی روز شنبه در سخنان مهمی تصریح کردند: امروز کشور در همه عرصه‌ها در حال حرکت رو به جلوست و باید با برنامه ریزی، اولویت بندی، تدبیر همه جانبه و تلاش پیگیر و استفاده از جوانان با استعداد و با انگیزه، مسیر پیشرفت مادی و معنوی کشور با قدرت و قوت و در چارچوب سند چشم انداز بیست ساله ادامه یابد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار رئیس جمهوری ، اعضای هیات دولت، استانداران و مدیران بخشهای مختلف قوه مجریه در سراسر کشور، در دیدار رئیس جمهوری ، اعضای هیات دولت، استانداران و مدیران بخشهای مختلف قوه مجریه در سراسر کشور، تصریح کردند: امروز کشور در همه عرصه‌ها در حال حرکت رو به جلوست و باید با برنامه ریزی، اولویت بندی، تدبیر همه جانبه و تلاش پیگیر و استفاده از جوانان با استعداد و با انگیزه، مسیر پیشرفت مادی و معنوی کشور با قدرت و قوت و در چارچوب سند چشم انداز بیست ساله ادامه یابد.   ادامه مطلب • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: شنبه 86/4/9::: ساعت 9:28 عصر


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 106
  بازدید دیروز: 93
  کل بازدید :249993

  >> درباره خودم <<
  ارزش نیوز
  مدیر وبلاگ : ارزش خبر[984]
  نویسندگان وبلاگ :
  یاور[0]


  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  ارزش نیوز

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<