سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هرکه پیش از آزمودنِ [کسی] تسلیم اطمینان شود، خود را در معرض هلاکت و عاقبت رنج آلود، قرار داده است. [امام جواد علیه السلام]
ارزش نیوز

     در حالیکه پس از آغاز اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و حمایتهای پی در پی رسانه ها ،نهادهای فرهنگی،خطبای نمازجمعه و مردم از آن،صدا وسیما نیز سعی می کرد در بخشهای خبری خود ، منطق و فواید اجرای چنین طرحی را برای مخاطبین خود،آشکار کند،شب گذشته شبکه سوم سیما در برنامه زنده خود به گونه ای زننده به هجو این اقدام نیروی انتظامی پرداخت.

به گزارش زجانیوز در این برنامه زنده که سردار رادان (فرمانده پلیس انتظامی تهران بزرگ) میهمان ویژه آن بود،مجری نه چندان خوش سابقه برنامه که از تهیه کنندگان برنامه های  رادیو جوان نیز می باشد،در قالب انتقاد از نحوه اجرا،به بیان احساسی،زننده و غیر حرفه ای اعتراض خود پرداخت و این بیان را تا سرحد هجو اصل طرح و اهانت به فرمانده پلیس انتظامی تهران بزرگ ادامه داد.

جالب آنکه این بیان احساسی ،غلوآمیز و البته متناقض مجری با تمدید وقت برنامه از سوی پور محمدی ،مدیر شبکه سوم سیما که در این برنامه«حاج اصغر» نامیده می شد،تداوم یافت،اما هنگامی که سردار رادان قصد داشت تا به اظهارات مجری پاسخ دهد،اجازه سخن گفتن نیافت و با الفاظ زشت مجری مواجه شد.

اگرچه در برابر برخی ضعفهای اجرایی این طرح از جمله عدم اجرای مستمر و اطلاع رسانی شفاف، انتقادهای بحقی هم در رسانه ها بیان شده است،اما به نظر می رسد وجود این تناقضات در قبال «اصل اجرای یک طرح» و هجو آن در یک برنامه زنده تلویزیونی در رسانه ملی ،که نماد نوعی آنارشیسم فرهنگی و سیاستگذاری در این مجموعه مهم است را می بایست به پای وجود ضعف مشهود در مدیریت این مجموعه،خصوصا برنامه ریزی استرتژیک در تولید و پخش گذاشت.

امری که پیش از این نیز یک مقام عالیرتبه به ضرغامی ،آن را گوشزد کرده و در این مورد به وی تذکرات جدی داده بودند. • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: یکشنبه 86/4/31::: ساعت 7:0 عصر


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 90
  بازدید دیروز: 93
  کل بازدید :249977

  >> درباره خودم <<
  ارزش نیوز
  مدیر وبلاگ : ارزش خبر[984]
  نویسندگان وبلاگ :
  یاور[0]


  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  ارزش نیوز

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<