سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آنکه را دانش نیست، هدایت نیست . [امام علی علیه السلام]
ارزش نیوز
سایت ها
مهم‌‌ترین اخبار امروز رسانه‌های مجازی و مکتوب کشور
تسخیر فضا با سیمرغ ایرانی/ تبلیغ فیس‌بوک در سایت هاشمی/ فیلم گدایی مدیر یک شبکه ماهواره‌ای

سایت مشرق‌نیوز در گزارشی به دستاوردهای مهندسان کشورمان در تولید ماهواره‎برهای ایرانی به نام سیمرغ پرداخت. • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: سه شنبه 92/5/29::: ساعت 10:40 عصر

  به دنبال سخنرانی حضرت آیت الله سیّدمحمّدرضا مدرّسی طباطبایی یزدی عضو فقهای شورای نگهبان با موضوع تحمیل در امامت و خلافت!!! به سایت آیت الله هاشمی رفسنجانی رفتیم و مخاطب صحبت را یافتیم. در این سایت تعریض اخیر به امامت حضرت علی علیه السلام وجود داشت و علاوه بر این در روزنامه جمهوری اسلامی مورخ 9/5/92 تحت عنوان دیدار با تعدادی از نمایندگان مجلس، که عکس مربوطه نیز در صفحه اول به چاپ رسیده است. اما عین عبارت مورد بحث چنین است:«هاشمی رفسنجانی 7/5/92 : با وجود صراحت پیامبر(ص)در واقعه غدیر و بنا به سفارش آن بزرگوار، حضرت امیر(ع) به رأی مردم توجه می‌کرد و نمی‌خواست خود را بر مردم تحمیل کند.»

   لازم به ذکر است این دیدار با محوریت تابش نماینده اردکان اما با عنوان نماینده یزد!! با جمعی از نمایندگان اهل سنت و اصلاح طلب صورت گرفت. متن این دیدار با تیتر"حق النّاس" فقط برای انتخابات نیست در سایت هاشمی رفسنجانی  به شماره 216906 منتشر شد.

   با انتشار خبر فوق مطلبی هم تحت عنوان «توصیه پیامبر(ص) به علی(ع) درباره مردم» مربوط به خطبه جنجالی نماز جمعه تیرماه سال 88 هاشمی رفسنجانی نیز بر روی سایتش دیده شد!! اما در مورخ 12/5/92 این فایل حذف و غیر قابل دسترس گردید!! که در نسخه چاپی آن به شماره 216416 با همین عنوان قابل دسترس بود. ولی در مورخ 13/5/92 عنوان فایل مذکور از «توصیه پیامبر(ص) به علی(ع) درباره مردم» به «سفارش پیامبر(ص) درباره حق الناس!!» تغییر و تاریخ انتشار نیز از 9/5/92 به 13/5/92 عوض گردید!!؟ مطلب دیگری نیز به کد 204438 تاریخ 5/5/92 با عنوان:« تا مردم نخواستند، علی (ع) حاکم نشد» اما اولاْ چرا طرح بحثهای جنجالی و اختلاف بر انگیز و به دنبال آن تغییر عنوان ها و یا حذف مطالب؟!! و مهمتر اینکه در ماه مبارک رمضان مطالب سست و بی پایه را با عنوانی به رسول اکرم صلّی الله علیه و آله نسبت داده و سپس آنرا حذف و عنوان دیگری بر آن داده شود!!؟ آن هم از سوی کسی که آیت الله محسوب شده و از خواص نامدار می باشد.

    گر ز باغ رعیت ملک خورد سیبی/ برآرند غلامان او درخت از بیخ. اگر بنا باشد یکی از خواص با آن همه ادعا که نفوذ زیادی هم در کشور دارد اینگونه بی محابا نسبت به مقدسات و اعتقادات مردم رفتار کند، غلامان او چه خواهند کرد؟!! نمونه رفتار غلامان را در فتنه 88 دیدیم که چگونه به صورت غیرقانونی و نانجیبانه به نظام اسلامی تهمت تقلب زدند و ماهها کشور را در آشوب نگه داشته و حتی حرمت مسجد و خیمه امام حسین علیه السلام را نگه نداشته و آنرا آتش زده و خسارات جبران ناپذیری وارد کردند!! و تا به امروز هیچ جوابی به حرکات خائنانه خود به هیچکس نداده و هم اکنون هم مدعی و شاداب در فتح ریاست جمهوری یازدهم و دیگر هیچ ..  منبع مطلب


 • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: دوشنبه 92/5/21::: ساعت 10:33 عصر

  بازی دو سر برد هاشمی در مجلس

  به هر حال معرفی پیرترین کابینه پس از انقلاب به مجلس با این ترکیب با مشورت‌ها و هدایت‌های رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را می‌توان بازی دو سر برد هاشمی با مجلس به ظاهر اصولگرا عنوان کرد.


 • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: یکشنبه 92/5/20::: ساعت 1:0 صبح

  تحمیل در امامت و خلافت!!!
  گزیده‌ای از بیانات حضرت آیت الله سیّدمحمّدرضا مدرّسی طباطبایی یزدی دامت برکاته در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان 1434 هـ . ق ( 10/05/1392 هـ . ش)
   
   
   
                           خبرهای مرتبط :


 • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: یکشنبه 92/5/13::: ساعت 10:43 عصر

  می‌گویند تاریخ دوبار تکرار می‌شود؛ بار نخست به صورت تراژیک و بار دوم به صورت کمدی. اکنون شاید نتوان نام عدم حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد در سال 88 را تراژدی نامید اما قطعا چهره بشاش هاشمی رفسنجانی در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری حسن روحانی در سال 92 یک کمدی تمام عیار است.


 • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: یکشنبه 92/5/13::: ساعت 10:42 عصر

  امام جمعه مشهد به مهدی هاشمی چه گفت؟

  امام جمعه مشهد با اشاره به دیدار اخیر خود با آقای هاشمی رفسنجانی گفت: آقای هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است که هر از چندگاهی جهت زیارت به مشهد مشرف می‌شود؛ بنده هم امام جمعه این شهر هستم که بر حسب اقتضای ادب، به دیدن یک منصوب رهبر معظم انقلاب و مسؤول نظام می‌روم.

  آیت‌ا... علم‌الهدی افزود: این موضوع اگرچه این بار، به‌طور مشکوکی در سطح گسترده رسانه‌ای شد اما اتفاق تازه‌ای نبود و در دفعات دیگر هم که ایشان به مشهد آمده بود، اگر اینجانب مسافرت نبودم، دیدار و حتی در مواردی استقبال از ایشان را در برنامه خود می‌گنجاندم و لذا این رفتار، برنامه تازه‌ای نیست که برخی آن را چرخش موضع تحلیل کنند.

  عضو مجلس خبرگان همچنین با اشاره به درخواست مهدی هاشمی برای ملاقات با وی، گفت: درخواست 10 دقیقه ملاقات داشت که پس از هماهنگی با دفتر اینجانب، صبح روز بعد نزد من آمد و درباره ارتباطش با اردوکشی‌های خیابانی بعد از انتخابات در سال 88 و نسبت‌هایی که در این باره به او زده‌اند، توضیحاتی داد و مدعی بود با این‌که در انتخابات به نفع آقای موسوی فعال بوده اما با حرکت‌های بعد از انتخابات آقای موسوی موافق نبوده و با او مخالفت می‌کرده است.

  پس از پایان توضیحات او، گفتم این مطالب چه ارتباطی به من دارد؟ آن‌چه مسلم است موضع‌گیری و سخنان من علیه فتنه‌گران در مورد شخص شما نبوده که برای تبرئه خود این مطالب را به من می‌گویید؛ من قاضی نیستم و شما باید این مطالب را به دادگاه و قوه قضاییه ارائه کنید.

  وی اضافه کرد: به فرزند آقای هاشمی گفتم، به هر حال، آن‌چه برای شما پیش آمده، حق باشد یا ناحق، مشخص خواهد شد و می‌گذرد و تمام می‌شود اما آن‌چه نمی‌گذرد، وضع پیش آمده برای آقای هاشمی در عرصه نظام است.

  نماینده مردم مشهد در مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که «به او گفتم سرآغاز ارادت من به آقای هاشمی زمانی بود که هنوز شما به دنیا نیامده بودی»، گفت: این ارادت از سوی من تا سال 78 ادامه داشت تا آن‌که در حج آن سال و در منی، شبی در بعثه مقام معظم رهبری، با یکی از منسوبان نزدیک آقای هاشمی که به حج آمده بود، درباره حزب کارگزاران بحث شد و او جسارتی علیه مقام معظم رهبری انجام داد که آن اظهارات، نظر و اعتقاد مرا در مورد آقای هاشمی به کلی مخدوش کرد. البته این خدشه در مورد آقای هاشمی، امروز نه تنها در من بلکه در بسیاری از متدینین و انقلابیون پیش آمده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه مشهد، آیت‌ا... علم‌الهدی در پایان اظهار داشت: به فرزند آقای هاشمی گفتم از آن زمان به بعد و به ویژه در سال‌های اخیر، نمونه‌های بسیاری از چنین برخوردهایی از سوی منسوبین نزدیک و دور ایشان دیده و شنیده شده و باعث شده است تا جامعه متدینین و انقلابی کشور آقای هاشمی را در مصاف و تقابل با مقام معظم رهبری ببینند و اعتمادشان به ایشان را از دست بدهند که این رویداد، اتفاق خوبی نیست. • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: جمعه 92/5/4::: ساعت 11:15 عصر


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 23
  بازدید دیروز: 625
  کل بازدید :271900

  >> درباره خودم <<
  ارزش نیوز
  مدیر وبلاگ : ارزش خبر[984]
  نویسندگان وبلاگ :
  یاور[0]


  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  ارزش نیوز

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<