سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ سهل پسر حنیف أنصارى پس از بازگشت از صفّین در کوفه مرد ، و امام او را از هرکس بیشتر دوست مى‏داشت فرمود : ] اگر کوهى مرا دوست بدارد در هم فرو ریزد [ و معنى آن این است که رنج بر او سخت شود و مصیبتها به سوى او شتاب گیرد . و چنین کار نکنند جز با پاکیزگان نیکوکار و گزیدگان اخیار . و این مانند فرموده اوست که : ] [نهج البلاغه]
ارزش نیوز
مصطفی تاج زاده توبه نامه نوشت!
 
مصطفی تاج زاده، معاون سیاسی وزارت کشور دولت محمد خاتمی و عضو جبهه منحله و غیرقانونی مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب،که در مرخصی زندان به سر می برد در توبه نامه ای از 30 سال نفاق و پنهان شدن در لباس انقلاب از مردم عذر خواهی کرد.


 • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: پنج شنبه 89/3/27::: ساعت 11:35 عصر

  نکته جالب اینکه وکیل مهدی هاشمی در واکنش به اینکه آیا او حاضر است برای ادای این توضیحات به ایران بازگردد و با حضور در استودیوی صداوسیما مطالب خود را عنوان کند، گفته است با توجه به گسترش ارتباطات و تکنولوژی نیازی به حضور موکلم در ایران نیست و از هرکجا که باشد، می‌تواند توضیحات خود را ضبط کند و در اختیار صداوسیما قرار دهد!


 • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: پنج شنبه 89/3/27::: ساعت 11:14 عصر

  به بهانه انتشار مجدد نامه سرگشاده هاشمی
  اصرار بر اشتباه گذشته!

  کم‌تر کسی است که از نامه‌ سرگشاده آقای هاشمی رفسنجانی به مقام معظم‌ رهبری بی اطلاع باشد. این نامه نا‌مناسب که در تاریخ 19 خرداد 88 سه روز قبل از برگزاری انتخابات ریاست محترم جمهوری دهم انتشار یافت، بدون سلام و احترام آغاز شده و در آن، نظام به اردوکشی خیابانی تهدید شده بود.

  مع‌الاسف در آستانه 22 خرداد،....


  ادامه مطلب


 • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: یکشنبه 89/3/23::: ساعت 11:3 عصر


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 25
  بازدید دیروز: 625
  کل بازدید :271902

  >> درباره خودم <<
  ارزش نیوز
  مدیر وبلاگ : ارزش خبر[984]
  نویسندگان وبلاگ :
  یاور[0]


  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  ارزش نیوز

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<