سفارش تبلیغ
هاست ایران
هاست ایران
بدترینِ برادرانت، شخص فریبکار چاپلوس است . [امام علی علیه السلام]
ارزش نیوز

مطلبی خواندنی از وبلاگ خاکریزیسم

رابطه جگر احمدی نژاد با سهمیه بندی بنزین! • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: یکشنبه 86/4/10::: ساعت 10:52 صبح

  رهبرمعظم انقلاب اسلامی در سخنان مهمی نقاط قوت دولت نهم ازجمله پایبندی به شعارها و ارزشهای اصلی انقلاب اسلامی، شجاعت در عرصه سیاست داخلی و خارجی، پشتکار و انگیزه کاری قوی،حضور درسراسر کشور و نگاه نزدیک به مسائل، و حضور نیروهای کاردان و کارآمد در عرصه اجرایی مورد تاکید قراردادند.

  رهبر معظم انقلاب اسلامی روز شنبه در سخنان مهمی تصریح کردند: امروز کشور در همه عرصه‌ها در حال حرکت رو به جلوست و باید با برنامه ریزی، اولویت بندی، تدبیر همه جانبه و تلاش پیگیر و استفاده از جوانان با استعداد و با انگیزه، مسیر پیشرفت مادی و معنوی کشور با قدرت و قوت و در چارچوب سند چشم انداز بیست ساله ادامه یابد.

  حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار رئیس جمهوری ، اعضای هیات دولت، استانداران و مدیران بخشهای مختلف قوه مجریه در سراسر کشور، در دیدار رئیس جمهوری ، اعضای هیات دولت، استانداران و مدیران بخشهای مختلف قوه مجریه در سراسر کشور، تصریح کردند: امروز کشور در همه عرصه‌ها در حال حرکت رو به جلوست و باید با برنامه ریزی، اولویت بندی، تدبیر همه جانبه و تلاش پیگیر و استفاده از جوانان با استعداد و با انگیزه، مسیر پیشرفت مادی و معنوی کشور با قدرت و قوت و در چارچوب سند چشم انداز بیست ساله ادامه یابد.   ادامه مطلب • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: شنبه 86/4/9::: ساعت 9:28 عصر

  روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی نوشته است دولت ایران در تمام منطقه تنها دولتی است که بنزین را با قیمت هر گالن ‪ ۲‬دلار از خارج خریداری و آن را به بهای ‪ ۳۴‬سنت به مصرف‌کنندگان داخلی می‌دهد.

   این روزنامه روز جمعه نوشت: به‌این‌ترتیب ایران سالانه ‪ ۵‬میلیارد دلار از درآمدهای نفتی خود را صرفا بابت پرداخت همین یارانه بنزین پرداخت می‌کند.

   به نوشته این روزنامه، هم اکنون ایران ‪۴۰‬درصد بنزین مورد نیاز خود را از ‪ ۱۶‬کشور مختلف جهان تامین می‌کند که هر آن ممکن است هدف تحریم‌های آمریکا قرار گیرند.

   نیویورک تایمز نوشته است: بر اساس سهمیه‌بندی‌های جدید، خودروهای شخصی هر ماه ‪۲۶‬گالن بنزین به قیمت یارانه‌ای ‪ ۳۴‬سنت برای هر گالن دریافت می‌کنند و تاکسی‌ها نیز در ماه ‪ ۲۱۱‬گالن بنزین سهم دارند.

   "ورا دولادوست" از تحلیلگران انرژی در اتحادیه تحقیقات انرژی کمبریج در پاریس به نیویورک تایمز گفته است ایرانیان در این زمینه بسیار دیر و در عین حال عجولانه عمل کردند. به گفته وی ایران همچنین قصد دارد تولیدات بنزین خود را افزایش دهد و اعلام کرده تا سال ‪ ۲۰۱۲‬حدود ‪ ۱۸‬میلیارد دلار برای افزایش توانایی پالایش خود سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

   این روزنامه نوشته است: باتوجه به اینکه قیمت بنزین در ایران از مدت‌های قبل به صورت ارزان ارائه می‌شده، اکنون بسیاری از مردم فکرمی‌کنند بخاطر داشتن منابع عظیم نفتی، حق مسلم آنها برخورداری از بنزین ارزان قیمت است.

   نیویورک تایمز در ادامه با اشاره به تلاشهای آمریکا برای تحت فشار قراردادن ایران جهت کنار گذاشتن برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای نوشته است رهبران جمهوریخواه و دمکرات مجلس نمایندگان لایحه‌ای را پیشنهاد کرده‌اند که بر اساس آن هر شرکتی که پس از ‪ ۳۱‬دسامبر(‪ ۱۰‬دی ) به ایران بنزین بفروشد یا به ایران در واردات بنزین کمک کند مورد تحریم قرار خواهد گرفت و آن شرکت دیگر به مشتریان آمریکایی دسترسی نخواهد داشت.            منبع • کلمات کلیدی :
 • ارزش خبر ::: جمعه 86/4/8::: ساعت 10:33 عصر

   روزنامه کیهان در شماره امروز خود در پاسخ به مطلبی که روزنامه هم‌‌میهن آن را برای توجیه حرکت حرام خاتمی در مصافحه با چند زن و دختر ایتالیایی انجام داد، به چاپ رسانده بود نوشت:

   روزنامه هم‌میهن که معلوم نیست چرا تا این اندازه درک و شعور مردم را دستکم می‌گیرد با چاپ دو عکس از فیلم مربوط به دست دادن آقای خاتمی با زنان و دختران ایتالیایی به گ